پوشش مراسمات عزاداری‌های محرم، از پنج قاره جهان توسط مجموعه رسانه‌ای امام حسین علیه السلام

بخش فنی مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام از پوشش کامل عزاداری ها در بیش از ۳۴ نقطه از سراسر عالم در ایام عاشورا توسط این مجموعه رسانه ای خبر داد.

به گزارش شیعه ویوز، مدیر این بخش در این باره گفت: ما تمامی پرسنل خود را برای پوشش فعالیت ها و عزاداری های مخصوص ماه محرم در عتبات عالیات عراق و 34 نقطه دیگر جهان از جمله کشورهای آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلیس، سوئد، هندوستان، پاکستان، افغانستان، بحرین، سوریه و عربستان به کار گرفتیم تا مراسم عاشورائی برپا شده در این کشورها توسط شیعیان را در سراسر جهان به تصویر بکشیم.

وی همچنین افزود: بحمدالله  شبکه امام حسین علیه السلام توانسته از تکنولوژی روز دنیا در راستای پوشش فعالیت ها و مراسم عاشورایی در روزهای سوگواری سید الشهدا علیه السلام بهرمند گردد.

مدیر بخش فنی مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام، همچنین به این نکته اشاره کرد که هم اکنون بینندگان شبکه جهانی امام حسین علیه السلام می توانند برنامه های این شبکه را در هر نقطه ای از عالم از طریق ماهواره، موبایل و حتی IPTV مشاهده نمایند. 

علاوه بر اینکه امکان مشاهده برنامه ها از طریق فضاهای مجازی از جمله یوتیوب و فیسبوک نیز امکان پذیر است. 

لازم به ذکر است که مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام برنامه های خود را به پنج زبان زنده دنیا یعنی فارسی، عربی، انگلیسی، ترکی و اردو برای بینندگان سراسر جهان، پخش می نماید.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input