آغاز یازدهمین سال فعالیت «مجموعه رسانه ای امام حسين علیه السلام»

 

مجموعه رسانه ای «امام حسين علیه السلام»، دهمین سال فعالیت خود را به پایان رسانید و وارد یازدهمین سال فعالیت رسانه‌ای مستقل خود شد.

«شبکه امام حسين علیه السلام» ده سال قبل، هم زمان با میلاد فرخنده سید و سالار شهیدان حضرت «اباعبد الله الحسین علیه السلام» کار خود را به عنوان یک شبکه شیعی مستقل به زبان «فارسی» آغاز کرد.

دست اندر کاران این شبکه مقدس با توکل بر خدای متعال و با تلاش بی وقفه طی این سال ها توانستند شبکه های دوم و سوم را به زبان های عربی و انگلیسی راه اندازی کنند و پس از انضمام شبکه جهانی آذری زبان الزهرا سلام الله علیها به این مجموعه مستقل شبکه امام حسین علیه السلام 4 به زبان اردو نیز فعالیت خود را آغاز کرد.

گفتنی است، در طول این سال‌ها، این مجموعه رسانه‌ای با مشکلات بسیاری روبه رو شد و بسیاری از دشمنان تشیع، انواع فشارها را بر این مجموعه رسانه ای مستقل شیعی وارد آوردند.

ولی این مجموعه توانست با استعانت از حضرات «معصومین علیهم السلام»،  راه خود را از میان مشکلات و فشارها بیابد.

امروزه مجموعه رسانه‌ای امام حسین علیه السلام با در اختیار داشتن ۵ شبکه تلویزیونی به زبان‌های فارسی، عربی، انگلیسی، اردو،  و ترکی ؛ به عنوان بزرگ ترین مجموعه رسانه‌ای مستقل شیعی  شناخته می‌شود، که در جای جای جهان، با پخش برنامه هایی پویا از طریق به روز ترین رسانه های ارتباط جمعی، فرهنگ اصیل «اهل بیت علیهم السلام» را در اختیار شیعیان و جویندگان حق و حقیقت قرار می دهد.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input