سخنگوی وزارت کشور عراق: طرح خانه مودت به امنیت عراق کمک می نماید

 

سخنگوی وزارت کشور عراق گفت: طرح خانه مودت به امنیت عراق کمک می نماید.

سر تیپ «سعد معن» سخنگوی وزارت کشور و مدیر رسانه و ارتباطات عراق طی سخنانی با اشاره به طرح خانه مودت با هدف تسهیل ازدواج جوانان عراق گفت: این طرح می تواند نقش چشمگیری در تامین امنیت عراق ایفا نماید.

به گزارش شیعه ویوز، وی طی بازدید خود از غرفه مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام و موسسه فرهنگی و نیکوکاری مصباح الحسین علیه السلام در نمایشگاه بین المللی بغداد افزود: آمارهای اجتماعی ـ امنیتی نشان می دهد که افراد متاهل کمتر از افراد مجرد مرتکب جنایت می شوند، جنایاتی که اکثرا در دسته بندی اقدامات تروریستی قرار گرفته و نظم عمومی و امنیت جامعه را تضعیف می نمایند.

سر تیپ سعد معن، در پایان ضمن قدردانی از تلاش های «موسسه فرهنگی ـ نیکوکاری مصباح الحسین علیه السلام» در رابطه با اجرای طرح های سازنده ای مانند خانه مودت، تاکید کرد: اداره  مرکزی رسانه و ارتباطات در وزارت کشور عراق از این طرح مفید و ارزشمند حمایت می نماید.

طرح خانه مودت، یکی از طرح های اجتماعی «موسسه فرهنگی ـ نیکوکاری مصباح الحسین علیه السلام» در کشور عراق است که با هدف آسان سازی ازدواج برای جوانان و ریشه کن نمودن معظل تجرد گرایی راه اندازی شده است.

در این طرح، بدون در نظر گرفتن قومیت یا مذهب جوانان، کمک های مادی و فکری در اختیار آنها قرار داده می شود تا ازدواجی آسانتر را تجربه نمایند.

شایان ذکر است، «موسسه فرهنگی ـ نیکوکاری مصباح الحسین علیه السلام» یکی از موسسه های مرتبط با مرجعیت شیعه «آیت الله العظمی شیرازی» مدظله، در کشور عراق است.

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input