استقبال بي نظير از غرفه مجموعه رسانه اي امام حسين عليه السلام در نمايشگاه بين المللي کتاب بغداد

 

غرفه مجموعه رسانه اي امام حسين عليه السلام در نمايشگاه بين المللي کتاب بغداد مورد استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان این نمایشگاه قرار گرفت.

به گزارش شيعه ويوز به نقل از مسئولان غرفه اين مجموعه رسانه اي، علاقمندان به فرهنگ و رسانه هاي شيعي مستقل، چهره هاي سياسي، ديني و دانشگاهي با حضور خود در اين غرفه ضمن ديدار با مسئولان از نقش مجموعه رسانه اي امام حسين عليه السلام در پوشش دادن اخبار و پيروزي هاي نيروهاي عراقي در جبهه هاي نبرد با سني هاي تندروي داعش تمجيد کردند.

بازديد کنندگان همچنين در گفتگوهاي خود با مسئولان اين غرفه بر اهميت  رسانه در تبيين واقعيت ها و نشر اخبار صحيح تاکيد کرده و در ادامه به نقش بارز مجموعه رسانه اي امام حسين عليه السلام در رابطه با معرفي تفکر شيعي به جهانيان اشاره نمودند.

در بين شخصيت هايي که از اين غرفه بازديد کردند مي توان به «ابراهيم جعفري» وزير امور خارجه عراق، «قاضي محمود الحسن» عضو پارلمان عراق، «دکتر يوسف نجم عبود» مدير کل پژوهش هاي اداره اوقاف اهل تسنن، زيدان الربيعي روزنامه نگار عراقي و «غالب حسن الشابندر» نويسنده و تحليلگر سياسي اشاره کرد.

شايان ذکر است اين دوره از نمايشگاه بين المللي کتاب بغداد که با شعار «مي خوانيم تا ارتقا يابيم» برپا شده، شاهد حضور 600 موسسه انتشاراتي ـ فرهنگي و رسانه اي از 18 کشور جهان مي باشد، که به مدت ده روز در حال برگزاري است و تا 19 فرودين ماه ادامه خواهد داشت.

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input