ادامه فعالیت های مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام در نمایشگاه بین المللی کتاب بغداد

 

فعالیت های مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام در نمایشگاه بین المللی کتاب بغداد ادامه دارد.

همزمان با شروع به کار نمایشگاه بین المللی کتاب بغداد، غرفه مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام نیز با ارائه محصولات فرهنگی خود در قالب 5 زبان زنده دنیا کار خود را آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری شیعه ویوز، به نقل از مدیران مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام هدف از شرکت در این نمایشگاه بین المللی، نشر علوم و فرهنگ اصیل اهل بیت علیهم السلام در سطح جهان، با ارائه محصولات فکری و فرهنگی به 5 زبان فارسی، عربی، انگلیسی، ترکی و اردو عنوان شده است.

بر اساس این گزارش، در این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب بغداد نیز حضور مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام از طرف بازدیدکنندگان و علاقه مندان به رسانه های جمعی با استقبال چشمگیری رو برو شده است که می توان به اساتید دانشگاه ها، متفکرین، دانشجویان و حتی شخصیت های سیاسی و کشوری عراق اشاره نمود.

این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب بغداد که با شعار «نقراء، لنرتقي» (میخوانیم تا ارتقا یابیم)  برگزار می گردد، با حضور تمامی موسسات علمی فرهنگی واجد شرایط، از تاریخ 29 مارس تا 8 اوریل 2018 میلادی به مدت 10 روز در بغداد در حال برگزاری است.

شایان ذکر است، مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام با حضور خود در نمایشگاه های گوناگون قصد دارد تا تعالیم و فرهنگ اصیل اهل بیت علیهم السلام را به جهانیان معرفی نماید و تاکنون این راه را با موفقیت طی نموده است.

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input