افتتاح موکب طلبه های حوزه های علمیه در شهر مقدس کربلا

 

موکب های خدماتی طلاب شهر مقدس کربلا کار خود را آغاز نموده اند.

در راستای عمل به رهنمود های مرجعیت شیعه «آیت الله العظمی سید صادق شیرازی»مدظله، موکب های خدماتی طلبه های حوزه های علمیه با استقرار در چندین نقطه در شهر مقدس کربلا، همچون سال های گذشته فعالیت های خود را آغاز نموده اند.

این موکب ها که خدمات خود را از رو پنجم صفر آغاز نموده اند تا پایان زیارت میلیونی اربعین به صورت شبانه روزی فعال بوده و پذیرای شیعیان شرکت کننده از سراسر دنیا در زیارت اربعین حسینی هستند.

لازم به ذکر است، دفتر «آیت الله العظمی شیرازی» در شهر مقدس کربلا، شبکه جهانی مرجعیت و مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام  با این موکب ها همکاری تنگاتنگی در زیارت میلیون اربعین خواهند داشت.

از فعالیتهای خدماتی این موکب ها می توان به پاسخ به سوالات شرعی، مسائل عقیدتی و نیز پخش جزوات و کتابچه های دینی بین شیعیان و علاقه مندان اشاره کرد.

به گفته یکی از مسئولین برپایی موکب های طلاب حوزه علمیه در شهر مقدس کربلا، محل استقرار این موکب ها عبارتند از:

جاده نجف کربلا عمود 1211

منطقه باب طويريج، مقابل مسجد الزاملی

خیابان امام علی علیه السلام، دفتر آیت الله العظمی شیرازی 

خیابان بازار نجارها نزدیک مدرسه علمیه شیخ مفید و خیابان باب القبله امام حسین علیه السلام، مقابل مرقد علامه ابن فهد حلی قدس سره.

لازم به ذکر است علماء، فضلا و اساتید حوزه های علمیه در این موکب ها حضور داشته و آماده ارائه خدمات فرهنگی ـ مذهبی به علاقه مندان و زائران گرامی هستند .

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input