بازدید مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام از مجلس استانداری نجف اشرف

 

هیئتی به نمایندگی از «مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام» با مقامات استان نجف اشرف، دیدار و گفتگو کرد.

هیئتی به نمایندگی از «مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام» ضمن حضور در ساختمان استانداری نجف اشرف با «خضیر الجبوری» و «مجید زینی» رئیس و نائب رئیس این مجلس و همچنین «خالد الجشعمی» رئیس کمسیون امنیتی شهر مقدس نجف،دیدار و گفتگو کردند.

محور این گفتگو ها درباره چگونگی همکاری در خدمت رسانی به شهر مقدس نجف و پیشرفت در زمینه های فکری ـ فرهنگی و رسانه ای، با هدف خدمت به شیعیان و معرفی هرچه بیشتر این شهر مقدس به جهانیان بود.

«حجت الاسلام شیخ مصطفی محمدی» مدیریت محترم «مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام» در این دیدارها طی سخنانی گفت: این مجموعه رسانه ای ،برنامه های خود را در چهار زبان عربی، انگلیسی، فارسی و ترکی آذربایجانی از طریق ماهواره های مختلف در سطح جهانی پخش می نماید.

«حجت الاسلام محمدی» ادامه داد: بخش اخبار ما به نام «شیعه ویوز» نیز به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی، اخبار مسلمانان جهان را رصد نموده و به اطلاع مسلمانان در سرتا سر جهان می رساند.

وی در ادامه این گفتگو ها به تلاش های کادر فنی این رسانه مستقل شیعی در خدمت به نشر فرهنگ و تعالیم «اهل بیت علیهم السلام» اشاره نموده و افزود: قرار است در آینده ای نزدیک ، زبان اردو نیز به پخش این مجموعه رسانه ای اضافه شود.

«خضیر الجبوری» رئیس مجلس استانداری نجف اشرف نیز در این دیدار، گفت: ما مفتخریم که میزبان «مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام» هستیم و آماده همکاری با این مجموعه رسانه ای شیعی، در راستای توسعه برنامه های رسانه ای با هدف انتشار هرچه بیشتر فکر و فرهنگ «اهل بیت علیهم السلام» در سرار کره خاکی هستیم.

همچنین «خالد الجشعمی» رئیس کمسیون امنیتی شهر مقدس نجف نیز، در این دیدار با خوشامدگویی به میهمانان و اعلام حمایت کامل از «مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام» ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک، شاهد افزایش همکاری ها فی ما بین ادارات حکومتی  و رسانه های شیعی با رویکرد تبین و نشر فرهنگ اصیل «اهل بیت علیهم السلام» در سراسر جهان باشیم .

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input