کمک های موسسه خیریه «امام حسین عليه السلام» به نیازمندان و خانواده های شهدای عراق

به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، موسسه خیریه «امام حسین علیه السلام» در حرکتی انسان دوستانه، به توزیع مایحتاج زندگی ،کمک های مالی ، وسایل سرمایشی و غیره به خانوادهای تهیدست و همچنین خانواده های شهدای نیروهای مردمی (حشد الشعبی) عراق اقدام کرد.

برگزاری نشست های علمی ویژه ماه مبارک رمضان در دفتر آیت الله العظمی شیرازی شهر بصره

همزمان با فرارسیدن ماه رحمت و برکت الهی، ماه مبارک رمضان، دفتر مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر بصره، سلسله نشست های خود در این ماه مبارک را آغاز کرد.

200 کودک تاکنون در دریای مدیترانه کشته شده‌اند

«استیفان دوجاریک»، سخنگوی دبیر کل سازمان ملل متحد در مقر این سازمان در نیویورک به خبرنگاران گفت: بر اساس آماری که سازمان یونیسف اعلام کرده است از ابتدای سال جاری تا کنون دست کم 200 کودک در طول مسیر مهاجرت پر خطر از شمال آفریقا به ایتالیا در آبهای دریای مدیترانه غرق شده اند. به عبارتی به طور میانگین هر روز بیش از یک کودک در این مسیر کشته شده است.

سازمان جهانی دیدبان حقوق شیعیان: رژیم بحرین مسئول حفاظت از جان آیت الله شیخ عیسی قاسم و همراهانش است

در پی یورش نیروهای امنیتی بحرین به خانه ی آیت الله شیخ عیسی قاسم، سازمان جهانی دیدبان حقوق شیعیان جهان با صدور بیانیه ای اقدامات حاکمیت بحرین بر ضد معترضان شیعی را به شدت محکوم کرد و مسئولیت حفظ جان عالم شیعی آیت الله شیخ عیسی قاسم را متوجه رژیم بحرین دانست.

پایگاه نظامی سنجار در غرب نینوا آزاد شد

نیروهای مردمی دفاع از عتبات و مقدسات عراق ـ الحشدالشعبی ـ در ادامه عملیات آزادسازی مناطق غربی استان نینوا، روز جمعه بعد از سلسله نبردهای سنگین، وارد پایگاه نظامی سنجار شده و آن را از چنگ سنی های تندروی داعش خارج کردند.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input