دیدار جوانان شیعه پاکستانی با مرجعیت شیعه آیت الله العظمی شیرازی

 جمعی از جوانان شیعه کشور پاکستان با مرجعیت شیعه  حضرت آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی مدظله العالی، در شهر مقدس قم دیدار کردند.

 

 آیت الله العظمی شیرازی مدظله فرمودند: اخلاق اسلامی را مبنا و پایه و اصل زندگی خانوادگی خود قرار دهید تا در دنیا و آخرت خوشبخت و رستگار شوید. برای نیل به این هدف زن و شوهر باید به اخلاق اسلامی آراسته شوند.

 

 معظم له در ادامه توصیه های خود، فرمودند: بکوشید پسران و دختران فامیل، جوانان همسایه و محل سکونت خود را گرد آورده و با راه و مسیر اهل بیت علیهم السلام آشنا کنید و در راه آن خاندان پاک قرار دهید. 

مرجعیت شیعه ضمن بیان توصیه پیامبر اکرم به پرهیز و دوری از خشم، ادامه دادند: روشن باشد خشم گرفتن و عصبانی شدن نامه اعمال انسان را با مسائل بد بسیاری سیاه و پر می کند، به گونه ای که انسان در روز قیامت با دیدن آن سرگردان شده و برای آن پاسخی نخواهد داشت.

 

مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی شیرازی مدظله العالی در پایان سخنان خود فرمودند: توفیق شما را از خدای عزوجل مسئلت نموده و برای موفقیت شما دعا می کنم. ان شاء الله صحیح و سالم و با دستانی پر به شهر و کاشانه و نزد خانواده های خود بازگردید.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input