آغاز فعالیت بعثه حج مرجعیت شیعه در مدینه منوره

 

(وش)

 

هم زمان با فرارسیدن ایام معنوی حج بیت الله الحرام، بعثه مرجعیت شیعه فعالیت‌های دینی و فرهنگی خود را در مدینه منوره آغاز کرد.

به گزارش شیعه ویوز، در مراسم افتتاح بعثه ی مرجع عالی قدر حضرت آیت الله العظمی حاج سید صادق حسینی شیرازی (دام ظله)، جمعی از نمایندگان و وکلای مرجعیت و همچنین شماری از فضلا و شخصیت های مذهبی از کشورهای مختلف اسلامی حضور داشتند.

 

این بعثه با بهره مندی از حضور عالمان برجسته دینی، نمایندگان مرجعیت، اساتید حوزه و دانشگاه و سایر خدمتگزاران مؤمن، همچون سال های گذشته در زمینه ی ارائه خدمات دینی و فرهنگی به زائرین خانه امن الهی، به فعالیت می پردازد.

میزبانی از علما، نمایندگان مراجع عظام تقلید و عموم مراجعه کنندگان، دیدار با نمایندگان بعثه مراجع عظام، بررسی آخرین اخبار جهان اسلام، پاسخ گویی به سؤالات مراجعه کنندگان، ارائه مشاوره های دینی، عرضه کتب و جزوات فرهنگی و دینی،  و برگزاری سمینارهای مختلف و حلقه های گفتگو،  بخشی از خدمات بعثه مرجعیت در ایام حج امسال است.

 

 

استقبال از آیت الله سید ابوالحسن الغریفی، از علمای نجف اشرف و همچنین اعضای بعثه آیت الله العظمی سید علی سیستانی دام ظله از نخستین فعالیت های بعثه مرجعیت شیعه در مدینه منوره بوده است.

 

گفتنی است، امسال بعثه ی مرجعیت شیعه در مدینه منوره در حج 1440 در خیابان العوالی الطالع، جنب بیمارستان حجاج ایرانی واقع شده است.

 

شماره تماس جهت پاسخگویی به سؤالات شرعی 00966552070003 می‌باشد.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input