بازیگر مشهور عراقی: طرح «خانه مودت»، نمایان گر ارزش های حسینی است

 

«حافظ لعیبی» هنرمند و بازیگر مشهور عراقی گفت: طرح «خانه مودت» که با هدف تسهیل ازدواج جوانان عراقی راه اندازی شده، اصول و ارزش های حضرت امام حسین علیه السلام را به نمایش می گذارد.

به گزارش شیعه ویوز، وی که به عنوان میهمان در قسمت پنجم از مرحله دوم برنامه تلویزیونی طرح «خانه مودت» حضور داشت، افزود: بسیار خوشحالم که به عنوان میهمان در برنامه «خانه مودت» حضور دارم؛ خانه ای که سرشار از مهربانی و احترام است، چرا که با حمایت از ازدواج جوانان، مساعدت ها و کمک هایی گوناگون را به آن ها ارائه می کند.

این هنرمنده عرصه تئاتر و تلویزبون در ادامه گفت و گوی خود، از همه کسانی که توانایی مالی دارند خواست تا به حمایت و پشتیبانی از این طرح بپردازند، چراکه عراق نیازمند چنین طرح های سازنده اجتماعی در راستای ارزش های انسانی است .

شایان ذکر است، طرح «خانه مودت» از سوی موسسه فرهنگی و نیکوکاری «مصباح الحسین علیه السلام» و در عمل به توصیه های مرجعیت شیعه آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی مدظله مبنی بر رفع معضل تجردگرایی، بنیان گذاری شده، و به عنوان بزرگ ترین طرح برای تسهیل ازدواج جوانان مجرد از هر نژاد و مذهبی در استان‌های مختلف عراق، شناخته شده است.

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input