فرزند مرجعیت شیعه: نهضت حسینی پاک و مطهر است و با هیچ تلاشی مورد تحریف قرار نمی گیرد

 

مرکز روابط عمومی دفتر مرجعیت در شهر مقدس کربلا، میزبان حجت الاسلام والمسلمین سید احمد شیرازی، فرزند مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق شیرازی مدظله بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر معظم له، طی این دیدار که با حضور جمعی از فضلا از جمله حجت الاسلام والمسلمین شیخ عبدالشهید الستراوی، نماینده مرجعیت در کشور بحرین صورت گرفت، سید عارف نصرالله، مدیر مرکز مذکور به استقبال فرزند آیت الله العظمی شیرازی آمده و با ایشان به گفتگو پرداخت.

در این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین شیرازی در سخنانی نهضت حسینی را به دریایی توصیف کرد که همه چیز را پاک و مطهر می نماید و جاهلیت با ناپاکی هایش نمی تواند آن را آلوده کند.

ایشان افزودند: نهضت حسینی و سرزمین مقدس کربلا به وسیله خون پاک امام حسین علیه السلام پاک و مطهر خواهد ماند و تحت تاثیر هیچ تلاشی مورد تحریف قرار نمی گیرد. بعضی ها در تلاشند تا نهضت حسینی و شعائر مربوط به آن را تحریف کنند ولی نمی دانند که شعائر حسینی به دلیل ارتباط با آن امام بزرگوار تحریف ناشدنی است.

فرزند مرجع عالیقدر با بیان اینکه جهانیان آنچه را در زیارت میلیونی اربعین حسینی رخ می دهد، قابل باور نمی دانند، بر ضرورت انعکاس گسترده تر و شفاف تر این زیارت مقدس تاکید نموده و گفتند: ما به عنوان محبان و شیعیان حضرت سید الشهدا علیه السلام با تمرکز بر اصلاح فرد و جامعه باید به دنبال جذب و اصلاح تمام مردم جهان باشیم.

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input