مراسم بزرگداشت آیت الله العظمی محقق کابلی در سوریه و دانمارک

 

مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله العظمی شیخ قربانعلی محقق کابلی قدس سره، از مراجع تقلید شیعه افغانستانی، در سوریه و دانمارک برگزار شد. 

به گزارش شیعه ویوز، این مراسم در حوزه علمیه زینبیه از مراکز مرتبط با دفتر مرجعیت شیعه، آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله، در شهر دمشق پایتخت سوریه برگزار شد که با حضور چشمگیر علما، روحانیون و عموم شیعیان روبرو بود.

در این مراسم، حجت الاسلام شیخ مصطفی نصراوی به بیان گوشه ای از خدمات دینی و فرهنگی آیت الله العظمی محقق کابلی قدس سره پرداخت.

 

در همین راستا مراسمی در مسجد خاتم الانبياء شهر كوپنهاگن پایتخت دانمارك برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام و المسليمن شيخ عبدالحسن اسدي از وکلای آيت الله العظمي شيرازي در دانمارك، به سخنرانی پرداخت. 

وکیل مرجعیت شیعه در سخنانش ضمن ابلاغ پيام تسليت حضرت آيت الله العظمي شيرازي به حضار، از عظمت مقام مرجعيت و نیاز جامعه به آن سخن گفته و مجلس را با ذكر مصيبت اهل بیت علیهم السلام به پایان رساندند.

گفتنی است جناب اقاي قاسم فهد عضو هيئت مديره شبكه جهاني امام حسين عليه السلام نيز با حضور در این مراسم پيام تسليت مجموعه رسانه اي امام حسين عليه السلام را به وكلاي آیت الله العظمی محقق کابلی ابلاغ نمود.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input