اعلام اماکن پذیرایی از زائران اربعین در نجف

 

استان و شهر مقدس نجف خود را برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی آماده می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان مقدس علوی؛ جلسه استانداری نجف اشرف با هدف بررسی طرح‌ها و برنامه‌های خدمت به زائران اربعین حسینی با حضور «فلاح صراف»، عضو شورای اداری آستان مقدس، در ساختمان استانداری نجف اشرف برگزار شد.

«فلاح صراف» در این باره گفت: این جلسه با حضور استاندار، معاون اول، معاون امنیتی استانداری و نمایندگان ادارات خدماتی و امنیتی استان برگزار شد و در آن، آخرین برنامه‌ریزی‌ها و طرح‌ها به منظور استقبال و خدمات‌رسانی به زائران میلیونی اربعین مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه برنامه‌های مشترک به منظور برگزاری مراسم میلیونی زیارت اربعین و آماد‌گی‌‌های استان نجف اشرف برای خدمات‌رسانی به زائران بارگاه مطهر «امیرالمومنین علیه السلام» در شهر مقدس نجف قبل از عزیمت به شهر مقدس کربلا بررسی شد.

صراف تأکید کرد: آستان مقدس علوی بر اساس طرح سازمانی خدماتی که از پیش تعیین کرده است، ۶ نقطه از استان نجف را جهت پذیرایی و استقبال از زائران اربعین حسینی معرفی کرد که براساس آن «مهمانسرای مرکزی آستان علوی»، «صحن حضرت زهرا سلام الله علیها»، «مجموعه اقامتی شهرک زائران در مسیر جاده الحولی»، «زائرسرای سیدالشهداء علیه السلام در مرکز شهر»، «زائرسرای جاده یا حسین(ستون ۹۶)»  و «آشپزخانه مرکزی در نزدیکی پارکینگ طبقاتی» آماده خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی هستند.

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input