برپایی نمایشگاه عکس و نقاشی به مناسبت آزادسازی موصل در شهر مقدس کربلا

 

یک نمایشگاه عکس و نقاشی در منطقه بین الحرمین شهر مقدس کربلا برگزار شد.   

به مناسبت آزاد سازی شهر موصل از اشغال گروه تروریستی داعش ، نمایشگاه عکس و نقاشی، با موضوع رشادت های نیروهای مدافع عتبات و مقدسات عراق (حشد الشعبی) در منطقه بین الحرمین در شهر مقدس کربلا برگزار شد.

 به گزارش شیعه ویز «حسن حمزه» مدیر این نمایشگاه در این باره گفت: این نمایشگاه با هدف جاوید ماندن یاد و خاطره رشادت های نیروهای حشد الشعبی در ذهن مردم برپا شده است که با خون خود باعث توقف پیشروی عناصر داعش شدند و از مقدسات خود دفاع نمودند. شجاعت این نیروها توانست، داعش موصل را از داعش پس بگیرد و ضربه ای محکم بر پیکره تروریسم وارد نماید.

وی در توضیح آثار هنریِ این نمایشگاه افزود:

آثار ارائه داده شده در نمایشگاه ما عبارتند از 50 تابلوی نقاشی و تابلویی بزرگ که نهضت انتفاضه شعبانیه در دهه 90 میلادی  و امتداد آن تا به امروز را به نمایش گذاشته و نیز مجموعه ای از عکس های مختلف گرفته شده از جبهه های نبرد با عناصر داعش که مردانگی و ابهت نیروهای حشد الشعبی را به تصویر کشیده است.

گفتنی است، این نمایشگاه مکان مخصوصی را نیز برای کسانی که مایل هستند به سلیقه خود صحنه هایی از نبرد نیروهای عراقی با داعش را به تصویر بکشند اختصاص داده که با استقبال چشمگیری مواجه شده است.

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input