ارائه آثار ۵۰ ناشر درباره «امام سجاد» در کربلا

 

50 ناشر از عراق و کشورهای مختلف عربی و غیر عربی با عرضه 800 عنوان کتاب، در چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب امام سجاد(علیه السلام) در شهر مقدس کربلا حضور یافته‌اند .

«علی العلی» مسئول این دوره از نمایشگاه در این باره گفت: این رویداد فرهنگی که در حاشیه جشنواره بین المللی «تراتیل سجادیه» مشغول به کار است، تا پایان این جشنواره ـ پایان ماه محرم ـ ادامه خواهد داشت.

 وی با اشاره به این که هدف از برپایی این نمایشگاه، گسترش و ترویج فرهنگ اهل بیت(علیهم السلام) است، افزود: در این دوره از نمایشگاه، آثار و مؤلفات زیادی در ارتباط با سیره امام سجاد(علیه السلام) در معرض دید عموم قرار گرفته که به بیش از ۵۵ اثر می‌رسد.

گفتنی است، جشنواره بین‌المللی مذهبی ـ فرهنگی «تراتیل سجادیه» از روز پنجشنبه و برای چهارمین سال متوالی با هدف معرفی رساله حقوق امام زین العابدین (علیه السلام) آغاز شده که به مدت 10 رو ادامه دارد.

این جشنواره که به همت آستان مقدس حسینی در منطقه بین‌الحرمین برگزار می‌شود و برپایی نمایشگاه کتاب، محافل ادبی و جلسات علمی و پژوهشی درباره شخصیت و آثار امام سجاد(علیه السلام) از جمله فعالیت‌های آن است.

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input