عرضه کتاب «توضیح نهج البلاغه» در نمایشگاه کتاب تهران

 

کتابی با عنوان «توضیح نهج البلاغه» به زیور طبع آراسته شد.

کتابی با عنوان «توضیح نهج البلاغه» به قلم مرجع راحل «آیت الله العظمی سید محمد شیرازی» قدس سره، به زیرور طبع آراسته شده و در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در درسترس علاقه مندان قرار گرفت.

مرجع راحل «آیت الله العظمی سید محمد شیرازی»قدس سره، در این کتاب، درباره کتاب شریف نهج البلاغه می نویسد: وقتی در کتاب نهج البلاغه «امیرمومنان علی مرتضی علیه السلام»  ـ که سید رضی آن را گردآوری نموده است ـ می اندیشیم؛ می بینیم اصول عقاید یعنی توحید، عدل، نبوت، معاد و امامت را شرح داده و به فهم قرآن تشویق فراوان، و بر اخلاق والای انسانی تاکید زیاد، و به تاریخ اسلام، اشارات روشنی فرموده است.

مرجع راحل در این کتاب، با توجه به معانی و معارف عمیق کلام «امیرالمومنین علیه السلام» به شرح خطبه های والای آن حضرت پرداخته و اکنون پس از گذشت حدود پانزده سال از رحلت ایشان، این کتاب چاپ و منشر شده است.

کتاب «توضیح نهج البلاغه» که در یک دوره چهار جلدی توسط انتشارات «دلیل ما» و با همکاری «با همكاری مؤسسه شجره طيبه» به چاپ رسیده، مشتمل بر  2102 صفحه در قطع وزیری با جلد سخت است.

شایان ذکر است، برای این کتاب قیمت 80000 هزار تومان در نظر گرفته شده که بنا بر اعلام انتشارات «دلیل ما»، در 30 مین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با 25درصد تخفیف در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input